Hakkımızda

Uzak Evler 2016 yılında SIA “South-North Cooperation” bünyesinde kurulmuş olup Türkiye ve diğer ülkelerde, Letonya, Slovenya, İngiltere ve Amerika’da işletme ve emlak yatırımı yapmak isteyen herkese ücretsiz danışmanlık sağlamaktadır. Letonya, Amerika, İngiltere ve Slovenya’nın en önemli avukatlık, yatırım ve gayrimenkul firmaları ile yaptıkları ortaklıklarla en kaliteli ve uygun yatırımları insanlara sunmaktadır.
Yurtdışından ev almak ve/veya iş kurmak isteyen herkesin, yatırım, oturum izni, dinlenme gibi farklı amaçlarına yönelik çözümler sağlamak adına profesyonel danışmanlık sağlıyor ve müşterilerimizi misafirimiz olarak görmeyi öncelikli amacımız olarak görüyoruz.
Bu doğrultuda misyonumuz, yurtdışında yatırım yapmak isteyen herkese ihtiyaçlarına cevap verecek önerilerde bulunmak ve makul olana karar kılınması ile müşterilerimize tanıtım hizmetinde bulunmaktır.
Ayrıca, bundan da önemlisi vizyonumuz, çeşitliliği artırmak, piyasadaki değer artışını, oturum izni yasalarını sürekli değerlendirerek yeni teklifler sunmak ve pazardaki yerimizi yükseltmek için uluslararası alanda yeni anlaşmalara ve partnerliklere açık ve esnek olmaktır.
Uzak Evler ayrıca Letonya’da ve Slovenya’da yatırım ve emlak hizmeti veren bir Türk firması olmasıyla, bu bölgelerde, sektördeki en profesyonel hizmeti sağlamasıyla liderliğini ortaya koymaktadır.

Tüm hizmetlerimiz süresince, müşterilerimizin rahatlığını sağlamayı, tekliflerimizi birinci elden görmelerini, İngiltere, Amerika, Slovenya ve Letonya’da, nelerin mümkün olduğunu, tüm imkanları tecrübeye dayalı olarak sizlerle paylaşmayı görevimiz olarak biliyoruz. Ayrıca, Letonya ve Amerika’da mülk satın almak isteyenler için bu hizmet için ücret talep etmiyoruz.

Genel olarak yurtdışında sağladığımız mevcut emlak hizmetleri; kiralamak için ev ve dükkan yatırımı, oturum izni almak isteyenler için müstakil evler ve apartman daireleri, orman ve ağaç yatırımı yapmak isteyenler için orman arazileri, yalnızca dinlenmek isteyenler için düşük fiyatlı ve düzenli köy evleri olarak sınıflandırılabilir. Yurtdışında sağlamakta olduğumuz firma yatırım hizmetleri de genel olarak, Slovenya, İngiltere, Letonya ve Amerika’da kendi işinizi kurmaya, oturum izni almaya ve pazar araştırmasına yönelik hizmetlerdir. Bu anlamda yatırımların getirisinin Avrupa’nın ve Türkiye’nin oranlarından çok daha yüksek olduğunu görmek, ayrıca yurtdışında ev satın almak yoluyla elde edilebilecek oturum izni imkanları ile Avrupa’da yaşamak gibi amaçlar doğrultusunda size en güvenli danışmanlık hizmetini sağlıyoruz.